Депутатські комісії продовжують вивчати проекти рішень 14 сесії облради

Print Friendly, PDF & Email

Так, сьогодні, 27 березня, своє засідання провела профільна комісія з питань екології та використання природних ресурсів, яку очолює Оксана Біров.

У її роботі взяв участь перший заступник голови облради Йосип Борто.
Традиційно зосереджено було вивчено всі матеріали та проекти рішень, які вносяться на розгляд 14 сесії облради. А профільним питанням приділено особливу увагу, з яких інформував директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Сергій Рішко.
Оскільки земля і її надра – це власність народу, то, користаючи їх, підприємці повинні пропонувати місцевим громадам соціальну складову – такий лейтмотив звучав на комісії.
За словами Оксани Біров, попри те, що вона, як підприємець, платить усі податки, ліцензії, однак громади на місцях ставлять питання про надання допомоги на соціальний розвиток населених пунктів і вона завжди йде їм назустріч. Її підтримали й інші члени комісії, бо депутатська відповідальність, казали вони, передбачає допомагати краю розбудовуватись, а людям – жити краще.
Андрій Шекета поділився своїм баченням із цього питання. Він вважає, що таке підприємство як оздоровчо-рекреаційний комплекс «Косино», куди приїжджає відпочивати 500 тисяч осіб у рік, треба підтримувати всебічно. Позаяк це – додатковий заробіток усій сільській громаді, яка надає різні послуги відпочивальникам.
Представник згаданого комплексу розповів, що у «Косино» діє соцпакет для громади краю з різними опціями. Зокрема, учасники війни на Сході України, інваліди, школярі Берегівщини – всі вони мають змогу оздоровитись тут безкоштовно.
Члени комісії цікавились, чи мають такі ж пільги на оздоровлення маленькі косинці, на що він дав ствердну відповідь.
Відтак відбувся обмін думками і прийняття відповідних рішень з цілого блоку питань про надра і майно.
Усі зауваження і пропозиції, висловлені на комісії, будуть ретельно вивчені, найбільш слушні – внесені на розгляд президії облради, яка засідатиме 2 квітня.

Прес-служба облради