28 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Депутатські запити стосуються важливих для громад питань

Четверг, 26 Декабрь 2019, 09:01

Депутатські запити, які вносяться обласними обранцями у сесійну залу, є насправді важливими та актуальними для громад.

Так, заступник голови облради Петро Грицик на 17-й сесії подав низку депутатських запитів. В одному з них він порушив питання про включення об’єкта незавершеного будівництва «Реконструкція будівлі клубу під соціально-культурний центр (Клуб, Библиотека, ФВП) с.Мокра, Перечинського району до «Переліку проєктів, що фінансуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку в 2020 р». Як зазначає Петро Васильович, в 2018 році за кошти обласного бюджету у сумі 500 тис грн розпочато будівельні роботи згідно з проєктною документацією: демонтовану стару аварійну будівлю колишнього клубу, зведено новий фундамент під об’єкт. Однак упродовж 2018-2019 рр на продовження будівництва цього важливого для соціально-культурного розвитку територіальної громади с.Мокра кошти не виділялися.

У наступному запиті він клопотав про необхідність фінансування робіт із капітального ремонту пам’ятки культурної спадщини ХУІІ ст. – дерев’яної церкви Святого Василія в с.Лікіцари Перечинського району в рамках Комплексної програми збереження та використання пам’яток культурної спадщини на 2016-2020 GG. За словами депутата, ця пам’ятка архітектури відноситься до тих небагатьох, які зазнали найменших впливів і перебудов та постають майже у первісному вигляді і є родзинкою у ТОП ‒10 старовинних дерев’яних автентичних храмів Закарпаття. Для фінансування робіт з її капітального ремонту потрібно 800 тыс. грн.. Тож П.Грицик просить розглянути можливість виділити кошти на ці цілі з обласного бюджету.

Підтримали депутати і його наступний запит про виділення фінансового ресурсу за проєктом фінансування капітального ремонту загальної практики сімейної медицини у с.Порошково Перечинського району в рамках співпраці з Благодійним фондом «ВІЗА» .

Усі запити скеровані у відповідні інстанції для розгляду і надання відповіді автору у встановленний чинним законодавством термін.

Виконавчий апарат облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх