28 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Депутатський корпус просить ДФС створити сервісний центр з обслуговування платників податків на території Закарпаття

Четверг, 15 Декабрь 2016, 10:31

Відповідне звернення на адресу Державної фіскальної служби України обласні обранці прийняли на другому пленарному засіданні п’ятої сесії обласної ради.

У документі зазначено: «Мы, Депутаты Совета Закарпатской областной, звертаємось із проханням посприяти у вирішенні питання щодо створення сервісного центру з обслуговування платників податків на території Закарпатської області.

Відповідно до протоколу від 17.09.2015 № 6 чергового засідання Громадської ради при ДФС України, а також інформації, озвученої та підтвердженої на зустрічі Головою комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Южаніною Н. П., при кожній обласній ДФС, де кількість великих платників перевищуватиме 10 единицы, будуть створені офіси з обслуговування великих платників податків.

Следует отметить, що на території Закарпатської області налічується 19 СГД, які включені до Реєстру великих платників податків, в частности,, 16 із них включені до Реєстру великих платників у 2016 год, и многие другие, які не платять податок до місцевого бюджету.

В соответствии с пунктом 64.7 Статьи 64 Податкового кодексу України, у разі включення платника податків до Реєстру великих платників податків, на нього поширюються особливості, визначені цим Кодексом для великих платників податків, які зобов’язують його стати на облік у контролюючому органі, що здійснює супроводження великих платників податків, з початку податкового періоду (календарного року), на який сформовано Реєстр.

Перехід платників на облік в Центральний Офіс з обслуговування великих платників призводить до виникнення ряду несприятливих умов для діяльності платників, а именно:: незручності в адмініструванні та сплаті податків, звірки стану розрахунків з бюджетом, отримання довідок з «мокрою» печаткою, реєстрації касових апаратів, отримання консультацій, а також збільшить фінансові витрати та навантаження на працівників підприємств.

Учитывая выше, звертаємось до Вас з проханням посприяти у вирішенні питання створення сервісного центру з обслуговування платників податків на території Закарпатської області», наголошено у звернені обласних депутатів.

Прес-служба Закарпатської облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх