- Закарпатська обласна рада - https://zakarpat-rada.gov.ua -

Депутатський корпус Закарпатської облради підтримав придбання квартири учаснику Олімпійських ігор-2016 у Ріо-де-Жанейро

На другому пленарному засіданні п’ятої сесії облради крайовий парламентар Денис Ман звернувся з гуманним депутатським запитом щодо сприяння покращенню житлових умов відомого закарпатського спортсмена Анатолія Герея, учасника Олімпійських ігор – 2016 у Ріо-де-Жанейро.

– У складі  збірної та у особистих виступах Анатолій показав четвертий результат, що є необхідною і достатньою умовою для того, аби мати можливість претендувати  на таку підтримку з боку влади, – зазначає Денис Ман та додає: – Є відповідна Програма розвитку фізичної культури і спорту в Закарпатській області, яка дозволяє придбати  житло  учасникам олімпійських ігор.

Денис Миколайович також наголошує: «Зважаючи на високі досягнення у спорті, зацікавленість до Анатолія як спортсмена і тренера з боку спортивних клубів та навіть держав, необхідно вжити заходів щодо недопущення втрати Закарпатською областю спортсмена, який у чудовій формі та може претендувати на участь у складі збірної в наступних Олімпійських іграх».

Тож депутат просить керівництво області доручити структурному підрозділу з питань фізичної культури і спорту ОДА  подати бюджетний запит та вжити заходів із придбання квартири  для названого видатного спортсмена.

– Ми повинні цінувати людей, які приносять добру славу нашому краю та всій Україні, – підкреслив Денис Ман.

Відтак, депутати більшістю голосів підтримали запит колеги та направили його в ОДА для позитивного розгляду.

Прес-служба Закарпатської облради