28 жовтня 2020

  • Вітання


    Шановні закарпатці!

    Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
    Детальніше »
  • Анонси

  • Фотогалерея

  • Банери

Депутатський корпус Закарпатської облради закликав Петра Порошенка докласти всі зусилля для звільнення Надії Савченко

П’ятниця, 11 березня 2016, 13:34

У ході третього пленарного засідання другої сесії обласної ради VІI скликання, яке відбулося 11 березня, закарпатські обранці закликали Президента України Петра Порошенка застосувати усі можливі засоби та шляхи звільнення Надії Савченко.

У зверненні до Гаранта зокрема йдеться: «Шановний, пане Президенте, ми, депутати Закарпатської обласної ради VII скликання разом із всім цивілізованим світом вболіваємо за долю нашої військової льотчиці Надії Савченко, яка перебуває у російському полоні.

Попри усі намагання путінського режиму висунути Надії придумані обвинувачення, у них нічого не вийшло. Люди та політики найвищого рангу провідних країн світу публічно вимагають від Путіна звільнити Надію негайно і без будь-яких умов.

Зі свого боку, ми, українці, мусимо докласти максимум зусиль, щоб вберегти життя Надії та визволити її з полону.

Звертаємося до вас, як до найвищої посадової особи в країні із закликом застосувати усі можливі засоби та шляхи звільнення Надії Савченко».

За це проголосувало 45 закарпатських депутатів.

Прес-служба Закарпатської облради

 

 


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору