05 грудня 2019

Депутати клопочуть про шкільний автобус для учнів із гірських сіл

четвер, 11 квітня 2019, 17:45

Під час пленарного засідання 14-ї сесії обласної ради депутати активно подавали запити, у яких обґрунтовано описували проблематику та пропонували шляхи її вирішення.

Так, обласні обранці  Андрій Шекета та Іван Шкирта в усній формі подали запит щодо забезпечення шкільним  автобусом учнів Верхньостуденівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Міжгірської районної ради і Нижньостуденівського  навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Міжгірської районної ради.

Адже реформування освітньої галузі, уведення в дію Закону України «Про освіту», у частині надання якісних освітніх послуг, вимагає від держави створення належних умов навчання для кожної дитини незалежно від місця проживання. До того, специфіка краю є такою, що дуже часто учні змушені добиратися до навчальних  закладів із віддалених сіл й важкодоступними шляхами, де дорога знаходиться у неналежному стані.

Запит підтримано депутатським корпусом та направлено для розгляду й позитивного вирішення у відповідні установи. Відтак, контроль за виконанням такого рішення здійснюватиме виконавчий апарат обласної ради.

Прес-служба Закарпатської облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору