Депутати місцевих рад Закарпаття – у десятці кращих

Із 8 по 12 червня в Чорноморську Одеської області тривала IX Всеукраїнська спартакіада серед народних депутатів України, депутатів обласних і районних рад та територіальних громад. Серед 17 команд (понад 400 учасників) – і збірна депутатів Закарпаття, які змагалися у п’яти видах спорту: настільному тенісі, волейболі, шашках, шахах і футболі. Очолював закарпатську команду – депутат Ужгородської районної ради Андрій Кушнірук.

Нині відбулася фінальна частина – загальнокомандні змагання. Закарпатська команда у запеклій боротьбі продемонструвала високу спортивну майстерність та витривалість.

Відтак наші депутати-спортсмени посіли 7 місце у загальному заліку.

Депутат обласної ради, директор Агенції регіонального регіонального розвитку Закарпатської області Михайло Лаба, учасник у поєдинках із футболу зазначає, що представлені на змаганнях команди були дуже сильні та попри те, закарпатці достойно боролися. «Всеукраїнська спартакіада серед депутатів – це насамперед пропаганда здорового способу життя, активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту», – каже Михайло Михайлович.

Переможці та найкращі учасники отримали нагороди за підсумками загальнокомандного заліку Спартакіади та в кожному виді спорту окремо.

Пресслужба облради