24 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Депутати обласної ради розпочали вивчати матеріали 19-ї сесії

Вторник, 22 Сентябрь 2020, 17:53

Сегодня, 22 Сентябрь, відбулося засідання постійної комісії облради з питань охорони здоров’я, яке провів заступник голови комісії Василь Скрип. Участь у засіданні взяли: голова облради Михайло Рівіс, перший заступник голови Йосип Борто, очільник комісії з питань бюджету Василь Кошеля та члени профільної комісії – Юрій Паканич, Йожеф Баторі, Іван Курах та ін.

Насамперед депутати розглянули профільні питання, які вносяться на розгляд пленарного засідання 19-ї сесії облради, а також листи-звернення, що надійшли на адресу комісії. В частности,,  погодили тарифи на платні послуги, які можуть надаватися Комунальними некомерційними підприємствами охорони здоров’я облради, а також напрямки фінансування необхідних заходів у боротьбі з коронавірусом на території області в рамках ухвалених на позачерговій сесії 18 березня п.р. змін до обласного бюджету, зокрема Комплексної програми розвитку цивільного захисту Закарпатської області на 2020-2024 годы.

Було жваво обговорено питання стосовно забезпечення ефективного управління Комунальними некомерційними підприємствами сфери охорони здоров’я Закарпатської обласної ради в умовах пандемії коранавірусу.

Відтак члени комісії розглянули лист від КНП «Обласний Будинок дитини» Закарпатської обласної ради, у якому ідеться про те, що заклад потребує 425 тис грн для покращення умов техногенної та пожежної безпеки.

Михайло Рівіс, уважно вислухавши членів комісії, сказал, що однозначно необхідно підтримати дитбудинок, адже тут цілодобово проживає 90 дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Тож «питання безпечного перебування у приміщеннях і дітей, і вихователів – найголовніше», — наголосив М.Рівіс.

Йосип Борто додав, що за підтримки угорських партнерів для малечі цього дитбудинку придбано новий сучасний спецавтомобіль для перевезення діток, на території закладу збудовано навіс для дров, зараз планується реконструкція даху головної будівлі. Висловились й інші присутні депутати на користь закладу.

Предметно обговорили депутати й питання про виділення коштів на утримання Комунального некомерційного підприємства «Обласний дитячий туберкульозний санаторій «Човен» Закарпатской областной Совет, куди направляються дітки для оздоровлення. Аналогічні потреби є і в санаторію «Малятко».

Депутати уважно вивчили й інші питання, пропоновані до порядку денного 19-ї сесії, внесли ряд слушних та конструктивних пропозицій, які будуть розглянуті та враховані в установленому порядку.

Пресслужба облради

 


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх