Депутати обласної ради VIII скликання готуються до чергової сесії

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 17 лютого, профільні комісії обласної ради продовжили обговорення матеріалів та проєктів рішень, пропоновані  до порядку денного пленарного засідання другої сесії облради VIII скликання, яке відбудеться 25 лютого цього року.

У роботі  постійних комісій беруть участь: перший заступник голови облради Андрій Шекета та заступник голови – Денис Ман, керуюча справами облради Мирослава Ливч.

Як зазначив голова комісії з питань агропромислового комплексу, розвитку села та земельного устрою Євген Плавайко, засідання якої відбулося також сьогодні, на розгляд депутатського корпусу вносяться важливі питання щодо реагування на актуальні виклики сьогодення, підтримки  галузей народного господарства та  життєзабезпечення краю.

На засідання завітав директор департаменту агропромислового розвитку  ОДА Юрій Лесьо, який детально інформував комісію про стан справ із розвитку агропромислового комплексу  в області, у т.ч.у сферах  рослинництва, тваринництва, товарного виробництва продукції, ділився планами на перспективу.

 Депутати цікавились питанням державної підтримки тваринництва,  рослинництва, переробки сільськогосподарської продукції області  та за якими напрямками проводиться часткове відшкодування з обласного бюджету суб’єктам господарювання в агропромисловому комплексі?

Юрій Юрійович дав відповіді на всі поставлені запитання, запросив членів комісії облради  до складу обласної комісії із надання фінансової підтримки  товаровиробникам у рамках діючих обласних галузевих програм.  Відтак  запропонував провести низку виїзних засідань профільної комісії обласної ради у гірських районах краю з метою вивчення галузевих питань на місцях.

Заступник голови облради Денис Миколайович наголосив: «Давайте всебічно  підтримувати  підприємництво, бо це не тільки робочі місця і зарплати, а  й чіткий інструмент вирішення актуальних соціальних викликів  для українського суспільства».

Відтак  члени профільної комісії  розглянули затвердження ряду цільових галузевих програм та розглянули внесення  змін до низки діючих програм, а саме: у сфері навколишнього природного середовища, освіти, медицини, транскордонного співробітництва, фізичної культури і спорту тощо.

Активне обговорення викликали проєкти рішень фінансового характеру. Зокрема, «Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2020 рік» та «Про внесення змін до рішення обласної ради від 17 грудня 2020 № 40 «Про обласний бюджет на 2021 рік», які презентувала заступник начальника бюджетного управління – начальник відділу зведеного бюджету та міжбюджетних відносин департаменту фінансів ОДА Світлана Фіцай.

Вивчила комісія і  майнові питання та про звернення до вищих органів державної влади.

Традиційно слушні думки й доповнення членів комісії будуть обов’язково враховані, узагальнені і внесені на розгляд президії обласної ради.

Пресслужба облради