Депутати обласної ради – за якісну фахову освіту

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні відбулося засідання наглядової ради Комунального закладу «Ужгородський музичний фаховий коледж імені Д.Є. Задора» Закарпатської обласної ради, до складу якої входять: голова облради Володимир Чубірко, депутат – Федір Шандор,  директор – художній керівник комунального закладу культури «Заслужений академічний Закарпатський народний хор» Наталія Петій-Потапчук, представник департаменту культури облдержадміністрації Вікторія Гойдош,  директор комунального закладу культури «Академічний камерний хор «Кантус» Станіслав Сокач. У  роботі наглядової ради також взяли участь  перший заступник голови облради Андрій Шекета, Віктор Кравчук –  заступник директора департаменту культури, національностей    та релігій облдержадміністрації, в.о. директора Ужгородський музичний фаховий коледж імені Д. Є. Задора Світлана Стегней.

Насамперед заслухали виконуючу обов’язки директора фахового коледжу С. Стегней, яка розповіла про своє бачення та перспективи розвитку, а також про проблеми, з якими стикається навчальний заклад та шляхи їх вирішення. Зокрема, зазначалося, що майже три роки через карантинні й безпекові обмеження коледж працює в онлайн-режимі, скорочено кількість концертів і виступів, що перешкоджає належному процесу підготовки спеціалістів. 

Із фронту підключився в онлайн режимі депутат облради Федір Шандор, який зауважив, що надзвичайно важливо нині діяти злагоджено задля того, щоб наші діти отримували якісну освіту, і музичну теж, всебічно і гармонійно розвивалися. Обов’язок воїнів – робити усе можливе, щоб закінчилася війна та настала Перемога.

Наголошувалося, що відповідним розпорядженням голови Закарпатської облради  оголошено конкурс на заміщення посади керівника коледжу. Відтак, пропозиції щодо участі у конкурсі подаються до 13 червня 2022 року включно, рейтингове голосування призначено на 27 червня 2022 року.

Відтак обрали Наталію Петій-Потапчук уповноваженою Наглядової ради, яка координуватиме її роботу.

Довідково: Ужгородський музичний фаховий коледж імені Д.Є.Задора за 75 років роботи закінчило понад 6 тисяч студентів. Переважна їх більшість стала музикантами-педагогами, артистами та концертмейстерами оркестрів, солістами та композиторами. Випускники коледжу працюють у провідних творчих колективах та навчальних закладах України та за її межами.

Пресслужба Закарпатської облради