08 травня 2021

Депутати обласної ради порушують питання про здійснення ремонту автодоріг краю та комплексного розв’язання проблеми утилізації твердих побутових відходів

Четвер, 9 січня 2020, 11:36

На 17 –й сесії обласної ради у ході розгляду депутатських запитів Василь Дем’янчук, Валерій Мурга, Василь Федурцьо у колективному запиті клопотали про включення в перелік фінансування з дорожнього фонду та інших джерел дороги  обласного значення «Колочава – Усть-Чорна – Калини – Бедевля» у межах населених пунктів Бедевля – Дубове Тячівського району .

Роман Фурман ініціював проведення капітального ремонту велосипедної доріжки на ділянці автомобільної дороги Підвиноградів – Руська Долина – Нове Село, а Федір Ісайович – проведення капітального ремонту автомобільної дороги Королево – Черна – Новоселиця.  Обидві – на Виноградівщині.  

Василь Губаль у своєму усному запиті порушив питання стосовно необхідності комплексного розв’язання проблеми утилізації твердих побутових відходів та розгляду на черговому пленарному засіданні обласної ради проекту звернення Закарпатської обласної ради до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо врегулювання зазначеного питання на законодавчому рівні, Іван Куцина ÷ щодо виділення коштів для капітального ремонту автодороги загального користування місцевого значення  Буштино – Колочава, а Іван Курах – про виділення коштів з обласного бюджету для ремонту вулиці Центральної в с. Біласовиця Воловецького району.

Усі запити підтримані депутатським корпусом облради у сесійній залі та направлені у відповідні інстанції для розгляду і вирішення.

 Виконавчий апарат облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору