Депутати облради Іван Синетар, Федір Шандор та Роман Сарай долучилися до організації мистецького пленеру «На вістрі подій» у рамках ЕкоАртПроекту «Срібний дзвін»

Print Friendly, PDF & Email

Більше 60 талановитих дітей, серед яких і діти, які змушені були покинути домівки та переїхати на Закарпаття через військову агресію, впродовж трьох днів створювали малюнки та фотографії у різних куточках Ужгорода. Кожен день пленеру присвятили різним темам: «Екологія у прямому та широкому розумінні», «Рідне місто та літо-2022 очима дітей» та «За 5 хвилин до перемоги». Діти створили понад сотню робіт, а переможців конкурсу визначали, зокрема, і закарпатські військові:

– Неймовірно патріотичні роботи і дуже багато талановитих дітей – такі події дуже важливі зараз. Ваша підтримка надає військовим сили та впевненості у перемозі, – звернувся до присутніх під час прямого включення Федір Шандор, який зараз разом із побратимами захищає Україну від ворога.

– У пленеру благородна мета — підтримка наших військових, адже роботи юних митців вже за кілька тижнів продадуть через благодійний аукціон, а виручені гроші спрямують на допомогу захисникам України. Переконаний, продадуть з успіхом – малюнки емоційні, яскраві, справжні. Не сумніваюся, ця подія відкрила чимало юних митців, про яких ми ще не раз почуємо у майбутньому, — сказав Іван Синетар та запросив долучатися до заходу.

Сьогодні фінальний день пленеру. Учасники створять спільний патріотичний малюнок, який передадуть у зону бойових дій нашим військовим. А конкурсні роботи вже незабаром продадуть на аукціоні на підтримку захисників України, повідомили організатори.