Депутати облради на 9-й сесії розглянуть понад 50 питань порядку денного

Print Friendly, PDF & Email

Попередньо сьогодні всі питання порядку денного, які пропонуються профільними комісіями для ухвалення на 9-й сесії облради VІІІ скликання, розглянуто на президії обласної ради.
 
Насамперед пропонується розглянути питання: про дострокове припинення повноважень заступника голови Закарпатської обласної ради VІІІ скликання Сушко Андріани Антонівни та про дострокове припинення повноважень депутата обласної ради Галай Ірини Олександрівни.
 
Затим буде презентовано звіт голови облради про роботу за минулий рік, а також затверджуватиметься звіт про виконання обласного бюджету за 2022 рік та внесення цьогорічних змін до цього документу. На порядку денному затвердження й інших звітних документів про виконання окремих обласних програм.
 
Також депутати схвалюватимуть обласні програми та зміни до них, прийнятих розпорядженнями ЗОВА.
 
Крім того, президія скерувала на розгляд сесійної зали окремі питання, що стосуються надання мисливських угідь у користування; погодження лімітів використання лісових ресурсів. Депутати ініціюють створення комунальних освітніх закладів Закарпатської облради, розглянуть блок майнових питань.
 
Відтак депутати звернуться до вищих органів влади, з різних важливих питань сьогодення. Серед них – підтримка ініціативи Тримор’я. Мова йде про новий формат співпраці 12 країн східного флангу Європейського Союзу у сфері розвитку транспортної та комунікаційної інфраструктури уздовж з півночі на південь, транзиту енергоресурсів та електроенергії в трикутнику Балтійського, Чорного та Адріатичного морів.
 
Президія пройшла під головуванням очільника Закарпатської обласної ради Володимира Чубірка. У її роботі взяли участь: перший заступник голови облради Андрій Шекета, заступник голови облради Василь Дем’янчук, заступник голови ЗОВА, депутат облради Василь Іванчо, керуюча справами Мирослава Ливч, а також депутати – голови постійних комісій та представники фракцій ради.