Депутати облради підтримали місцеву ініціативу і перейменували Тур’є-Пасічанську сільську раду– у Тур’я-Пасіцьку сільську раду Перечинського району

Print Friendly, PDF & Email

У ході пленарного засідання 16 –ї сесії облради депутати схвалили рішення «Про перейменування органу місцевого самоврядування».

Йдеться ро впорядкування назви сільської ради у с. Тур’я Пасіка Перечинського району Закарпатської області, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, розвитку села, адміністративно-територіального та земельного устрою.

З даного питання інформував Гузинець Юрій Іванович – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради.

Тож обласні обранці вирішили підтримати ініціативу сільської ради, схвалену рішенням Перечинської райради щодо усунення розбіжностей між офіційною назвою органу місцевого самоврядування згідно зі Свідоцтвом про державну реєстрацію юридичної особи  та невідповідності назви на офіційному порталі Верховної Ради України,  і  перейменувати орган місцевого самоврядування – Тур’є-Пасічанську сільську раду– у Тур’я-Пасіцьку сільську раду Перечинського району Закарпатської області.

Це рішення направлено  до Верховної Ради України для опублікування у нормативному бюлетені «Відомості Верховної Ради України».

Контроль за його  виконанням покладено на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, розвитку села, адміністративно-територіального та земельного устрою.

Виконавчий апарат облради