03 Март 2021

  • Поздравления


    Олексій Петров

    Глава Совета Закарпатской области
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Депутати облради підтримали юних спортсменів краю

Вторник, 26 Декабрь 2017, 11:34

У ході роботи другого пленарного засідання дев’ятої сесії Закарпатської облради фракція «Батьківщина» подала колективний депутатський запит, який було підтримано більшістю голосів.

У документі йдеться про те, що до депутатів облради звернувся тренер –викладач ОКДЮСШ «Динамо» Горецький С.С. з проханням клопотати про повернення коштів у розмірі 28 тыс. грн. , які були вилучені в грудні 2017 року з Обласної комплексної дитячо-юнацької школи ФСТ «Динамо» України, передбачені на проведення спортивно-масової роботи.

В дополнение, депутати підтримали ще одне прохання викладача: додатково віднайти кошти на відшкодування витрат, пов’язаних з участю спортсменів у Всеукраїнських змаганнях. А именно::

15-16 грудня – Всеукраїнський турнір з фехтування на рапірах серед кадетів пам’яті Прокоф’єва В., місто Дніпро. Участь взяло 4 спортсменів ОКДЮСШ «Динамо».

19 грудня – фінальна Всеукраїнська дитяча ліга з фехтування на рапірах серед юнаків і дівчат, город Киев. Участь взяло 3 спортсменів ОКДЮСШ «Динамо».

23-24 грудня –турнір сильніших фехтувальників (шабля) , місто Черкаси. Участь взяв один спортсмен ОКДЮСШ «Динамо».

24-25 грудня – Всеукраїнський турнір з фехтування на шпагах на призи Олімпійського чемпіона Кріса Г.А., город Киев. Участь взяло 7 спортсмені ОКДЮСШ «Динамо».

26-28 грудня – Новорічний турнір з фехтування на шпагах серед юнаків та дівчат, город Ужгород. До участі залучено 60 спортсменів ОКДЮСШ «Динамо».

Запит направлено в ОДА, для розгляду у встановлений законом термін.

Прес-служба Закарпатської облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх