26 Февраль 2021

Депутати облради погодили надання одноразової допомоги військовим та потерпілим від пожежі

Воскресенье, 27 Ноябрь 2016, 18:37

Днями свої засідання провели комісії: вопросы экологии и природных ресурсов, яку очолює Оксана Біров, а также труда, зайнятості та соціального захисту населення під керівництвом Михайла Софілканича, в засіданнях яких взяли участь в/п голови облради Йосип Борто та заступник голови ради Петро Грицик.

Комісія з питань екології та використання природних ресурсів вивчила проекти рішень щодо погодження надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердження проекту зон санітарної охорони, дано відповіді на всі листи та звернення тощо.

На комісії з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення упродовж усього засідання велася жвава дискусія. Так, погоджено надання одноразової матеріальної допомоги у сумі 10 тыс. грн.. колишньому військовослужбовцю, призваному за мобілізацією Михайло Даниличу, який визнаний інвалідом І-групи внаслідок травми, пов’язаної з проходженням військової служби, та сім’ї загиблого військовослужбовця з Ужгорода Михайла Волянюка у сумі 100 тыс. грн.. Розглянули всі заяви потерпілих від пожежі краян та погодили надання їм одноразової матеріальної допомоги по 10 тисяч кожному .

З неабияким інтересом вислухали розробників проекту,зокрема заступника директора департаменту соціального захисту населення Віктора Мацола з внесення змін до програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2016-2018 GG. Цікавились реалізацією рішення про надання матеріальної допомоги важко хворим краянам в рамках цієї програми, оскільки є нарікання людей на складну процедуру. Он сказал, що відповідно до затвердженого рішення облради від 17 в марте 2005 года. був визначений Порядок, відповідно до якого комісія департаменту охорони здоров’я приймає рішення про необхідність такої допомоги, погоджує його з постійними комісіями облради з питань бюджету та з даною профільною комісією, та у разі погодження подає клопотання на адресу голови облради або голови ОДА. Вони на підставі отриманих документів своєю резолюцією доручають департаменту соцзахисту населення виплатити таку допомогу. Останній, у свою чергу відповідно до плану асигнувань за даним напрямком, подає документи на оплату в органи держказначейства. Він також інформував, що розмір кошторисних призначень за цим напрямом на поточний рік складає 9943,9 Тыс грн..

За на 10 Ноябрь 2016 року департаментом отримано пакети документів на виплату матеріальної допомоги 85 громадянам. Документи до виплати не впорядковано належним чином, в багатьох відсутні банківські реквізити, потребують уточнення персональних даних і т. Д-р. На сьогодні подано документи на виплату через банківські установи на картковий рахунок в органи держказначейства 63 особам на суму 5446,6 Тыс грн.. Решта документів опрацьовується.

Відтак пропонувалось спростити цей Порядок та вносили різні пропозиції. Серед таких була і пропозиція розподілити ці кошторисні призначення у рівних частинах між депутатами і нехай вони своєю резолюцією під особисту відповідальність доручають департаменту соцзахисту населення виплатити таку допомогу заявникам.

Зважено підійшли депутати до пропонованих змін до раніше ухвалених Програми та до нових програм у галузі економіки, Туризм, предпринимательство, Культура и спорт. Розглянули депутати і низку пропонованих проектів рішень про надра, Недвижимость.

Прес-служба Закарпатської облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх