Депутати облради прийняли зміни до Програми охорони навколишнього природного середовища

Print Friendly, PDF & Email

На першому пленарному засіданні другої сесії обласної ради крайові парламентарі затвердили зміни до Програми охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області на 2021 – 2023 роки.

Програма націлена на забезпечення реалізації екологічної політики, спрямованої на стабілізацію та поліпшення стану навколишнього природного середовища на території області. Її виконання здійснюватиметься через впровадження відповідних заходів.

Серед основних завдань:

  • недопущення попадання сміття в річки області;
  • забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знешкодження і захоронення відходів і небезпечних хімічних та радіаційних речовин, ліквідація несанкціонованих стихійних сміттєзвалищ;
  • рекультивація територій полігонів твердих побутових відходів;
  • проведення науково-технічних конференцій і семінарів, організація виставок та інших заходів щодо пропаганди охорони навколишнього природного середовища;
  • видання поліграфічної продукції з екологічної тематики;
  • оснащення пунктів спостережень за забрудненням атмосферного повітря системами та приладами для контролю концентрацій забруднюючих речовин в атмосферному повітрі в рамках забезпечення Державної програми моніторингу довкілля.

Фінансування заходів, передбачених цією Програмою, буде здійснюватися за рахунок коштів та у межах видатків, передбачених у бюджеті на відповідний рік. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для її реалізації – 30965,0 тис грн.

Пресслужба облради