06 грудня 2021

Депутати облради цікавляться причинами затримки будівництва об’їзної дороги навколо м.Берегова та ініціюють нову зупинку на перспективному залізничному маршруті Мукачево-Будапешт

Понеділок, 30 липня 2018, 09:00

Як уже зазначалось, під час роботи першого пленарного засідання 12 сесії облради депутати  подали низку актуальних запитів.

Так, Мікловш Товт у своєму запиті наголосив, що  впродовж останнього  часу  у ЗМІ поширюється інформація про те, що в рамках досягнутих домовленостей  між операторами  залізниць України та Угорщини   є  можливим відкриття нового міжнародного залізничного маршруту  «Мукачево-Будапешт», де передбачаються дві зупинки на території України – Мукачево і Чоп.

То ж депутат ініціює  облаштування  на вказаному маршруті  ще однієї стратегічно важливої зупинки – на станції Батьово Берегівського району. Оскільки це суттєво покращить  туристичну інфраструктуру  нашого краю, його інвестиційну привабливість та доступність до  туристичних родзинок  Берегівського, Виноградівського, Мукачівського та Ужгородського районів.

У запитах від фракції КМКС йдеться про необхідність виділення коштів із обласного бюджету на ремонт культосвітніх закладів: 350 тис грн – для капітального ремонту  клубу с. Форнош Мукачівського району, де є проектно-кошторисна документація та експертний звіт, та понад 387 тис грн – для капітального ремонту будинку культури в с.Дюла Виноградівського району.

Згадана депутатська фракція також просить надати вичерпну інформацію щодо причин затримки  будівництва об’їзної дороги навколо м.Берегова  та с.Астей до МАПП «Лужанка» , а також стосовно виготовлення  проектно-кошторисної документації  та відведення земельних ділянок на ці цілі.

Депутати підтримали усі запити, як слушні, та скерували  у відповідні інстанції для розгляду.

Прес-служба облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору