31 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Депутаты Совета — «за» відновлення у структурі ГУ Нацполіції у Закарпатській області відділ боротьби із незаконним обігом наркотичних речовин

Четверг, 15 Декабрь 2016, 20:25

Враховуючи суспільну значимість та звернення громадськості краю, обласна рада у ході другого пленарного засідання п’ятої сесії ухвалила рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо відновлення у структурі Головного управління Національної поліції у Закарпатській області відділу боротьби із незаконним обігом наркотичних речовин» та направила його Генеральному прокурору України Ю. В. Луценку, Голові Служби безпеки України В. C. Грицаку, Міністру внутрішніх справ України А. B. Авакову.

В обращении заметки, що запорукою сильної України є здорова нація. Однією з перешкод розвитку суспільства є вживання наркотичних засобів. Вкрай загрозливою є ситуація із незаконним розповсюдженням наркотиків також і у нашому краї.

«Для нас, депутаты областного Совета,- далі йдеться в документі, — звертається велика кількість батьків, представників педагогічних колективів загальноосвітніх шкіл та вищих навчальних закладів, небайдужих громадян, глибоко занепокоєних поширенням наркотичних речовим серед молоді. Із звернень громадян стає зрозумілим, що наркотичні препарати стали легкодоступними, їх безперешкодно можна придбати не тільки в закритих закладах, нічних клубах, але і в навчальних закладах, на вулицях наших міст і сіл.

Вживання наркотичних речовин призводить до погіршення здоров’я населення краю і підвищення рівня захворюваності на особливо небезпечні хвороби, зокрема на ВІЛ-інфекцію/СНІД, туберкульоз, а також до загострення соціальних проблем (жорстоке та недбале ставлення до дітей, збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод, нещасних випадків на виробництві, зниження продуктивності праці).

Рассмотрим, що однією з основних причин втрати контролю над поширенням наркотиків у області є реформування правоохоронних органів, що затягнувся у часі.

Так, постановою Кабінету Міністрів України № 886 створено Департамент протидії наркозлочинності як міжрегіонального територіального органу Національної поліції. Наразі в складі департаменту створені 10 регіональних управлінь. В связи с, що Управління з обслуговування Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської області розташоване у місті Львів та за відсутності належної кількості кваліфікованих працівників у структурі Головного управління Національної поліції Закарпатської області, проблема з розповсюдження наркотиків у краї вийшла з під контролю та набула загрозливих масштабів». .

Так, крайові парламентарі звернулися до керівників силових відомств з проханням взяти ситуацію під свій контроль та відновити у структурі Головного управління Національної поліції у Закарпатській області відділ боротьби із незаконним обігом наркотичних речовин, який був ліквідований в рамках реформування правоохоронних органів.

Прес-служба Закарпатської облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх