- Закарпатской областной Совет - https://zakarpat-rada.gov.ua -

Депутати облради затвердять зміни до обсягу доходів та до розподілу видатків обласного бюджету на цей рік

На розгляд депутатів облради вноситься проект рішення „Про внесення змін до рішення обласної ради від 22.12.2016 №617 „Про обласний бюджет на 2017 ».

У пояснювальній записці зазначається, что даний проект рішення розроблено відповідно до чинного законодавства України.

Так, відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України: От 27 Сентябрь 2017 2010. №690-р «Про розподіл резерву коштів медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2017 «год»; От 27 Сентябрь 2017 2010. №673-р «Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, визначених абзацами п’ятимвосьмим пункту 1 Статьи 10, а також для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, визначених пунктами 11-14 частини другої статті 7 Закон Украины «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», и лица, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, та потребують поліпшення житлових умов, на 2017 «год», обласному бюджету на 2017 рік збільшено обсяг субвенцій з державного бюджету на суму 20 673,1 тыс. грн.. Вони й розподілені між районними та міськими бюджетами на передбачені законодавством цілі. В частности,, у додатку 9 до проекту рішення вказані зміни до показників міжбюджетних трансфертів з обласного бюджету місцевим бюджетам на 2017 год.

Проектом рішення враховано перерозподіл призначень і кредитування у межах загального обсягу по головних розпорядниках коштів та субвенцій із урахуванням фактично нарахованих пільг і житлових субсидій населенню, допомоги сім’ям з дітьми і виплати інвалідам на бензин, ремонт, технічне обслуговування автомобілів, мотоколясок і на транспортне обслуговування.

Прес-служба Закарпатської облради