15 жовтня 2019

Депутати продовжують вивчати матеріали 11 –ої сесії облради

середа, 30 травня 2018, 16:40

Сьогодні, 30 травня профільна комісія з  питань охорони здоров’я, яку очолює Роман Шніцер, також  провела своє  засідання, у ході якого обговорено матеріали та проекти рішень, що пропонуються до порядку денного 11 сесії облради.

Депутати уважно опрацьовували всі подані проекти рішень у сфері медицини, освіти, культури, соціальної сфери, транскордонного співробітництва та ін..

Ознайомились  обласні обранців також із  проектами   рішень  стосовно надр, майна та звернень депутатів  облради до вищих ешелонів влади з актуальних  проблем краю .

У ході обговорення документів щиро ділилися своїми  думками, вносили слушні пропозиції до них.

Однозначно, що всі  зауваження і доповнення до відповідних проектів рішень, які висловили  члени комісії, будуть  опрацьовані та узагальнені  й запропоновані  до розгляду на засіданні президії  обласної ради.

У роботі комісії взяв участь заступник голови облради Петро Грицик.

Прес-служба облради