19 березня 2019

Депутати пропонують фінансово підтримати закарпатських військових

середа, 25 червня 2014, 15:24

Цю, нову редакцію  проекту рішення про затвердження  Програми  матеріально – технічного забезпечення 4-го батальйону територіальної оборони, військових підрозділів та інших учасників антитерористичної операції, розташованих на території Закарпатської області сьогодні, 25 червня  було обговорено на засіданні депутатської комісії облради з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту , нацменшин та інформаційної політиики, яку очолює Микола Вегеш.  Члени комісії підтримали проект рішення у новій редакції та запевнили, що вони готові разом із військовим комісаріатом співпрацювати стільки, скільки того вимагатимуть обставини і час. Йдеться про фінансування програми у розмірі 6,4 мільйона гривень.

Активно обговорили та підтримали члени цієї комісії і пропоновані зміни та доповнення до програми «Турбота»  щодо посилення соцзахисту громадян на 2014 рік.  Мова про  забезпечення транспортування, харчування та розміщення в санаторіях, готелях та інших закладах області не тільки сімей військовослужбовців та осіб, які прибули в наш край із Криму та міста Севастополь, як це було дотепер, а й  з регіонів України, де триває антитерористична операція.   На сьогодні на Закарпатті перебуває 207 осіб з Криму та 181 – зі Сходу України.

Було обговорено й низку інших проектів рішень, які пропонуються до розгляду позачергового пленарного засідання

Прес-служба облради