- Закарпатська обласна рада - https://zakarpat-rada.gov.ua -

Депутати прийняли зміни до Регіональної програми з питань якісного відпочинку та оздоровлення дітей області

[1]На першому пленарному засіданні 15 – ї сесії обласної ради депутати ухвалили  рішення «Про внесення змін до Регіональної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2018 ‒ 2021 роки (зі змінами)» у новій редакції документу.

Метою Програми є створення сприятливих умов для якісного відпочинку та оздоровлення дітей області, вдосконалення їх системи,   забезпечення надання державних гарантій щодо доступності та якості відповідних послуг, збереження й розвиток мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, модернізація об’єктів, їх інфраструктури тощо.

Зокрема, заходи програми  спрямовані на: збільшення кількості дітей, охоплених організованими формами відпочинку та оздоровлення, перш за все дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки; забезпечення доступності та якості послуг із оздоровлення та відпочинку; створення безпечних і комфортних умов перебування дітей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, насамперед тих, які потребують особливих умов для оздоровлення, шляхом виплати матеріальної допомоги для відшкодування вартості проїзду та супроводу дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, до ДП УДЦ “Молода гвардія” та ДПУ МДЦ “Артек”; створення сприятливих умов для реалізації соціально-педагогічних, медичних і оздоровчих заходів відпочинку та оздоровлення дітей; зміцнення кадрового потенціалу та підвищення престижу праці у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку тощо.

Реалізація заходів, передбачених у рішенні,  проводитиметься за рахунок коштів обласного бюджету, передбачених програмою, та коштів з інших джерел, не заборонених законодавством. І дозволить охопити більшу кількість дітей пільгових категорій послугами оздоровлення та відпочинку.

Контролюватиме хід виконання цього рішення заступник голови обласної державної адміністрації та профільна постійна комісія обласної ради з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення.

Прес-служба Закарпатської облради