23 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Депутати турбуються про здоровий спосіб життя краян

Пятница, 8 Апрель 2016, 14:02

«Для меня, як до депутата облради звернулися місцеві обранці Солочинської сільської ради Свалявського району посприяти у вирішенні питання виділення коштів з обласного бюджету на будівництво парку, дитячих майданчиків (молодшого та середнього віку), спортивного майданчика та міні футбольного поля в урочищі «Гробищі» с.Солочин», — зазначив у своєму запиті під час першого пленарного засідання третьої сесії облради депутат Віктор Русин.

На будівництво міні футбольного поля необхідно майже 1,4 млн грн.. Проектно-кошторисну документацію затверджено, експертний звіт також готовий.

З подібним запитом звернувся і депутат облради Володимир Шимоня щодо придбання штучного покриття для спортивного майданчика в Хустській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1 імені А.Волошина Хустської міської ради шляхом включення заходу до Регіональної програми «Спортивний майданчик» на 2016-2020 годы.

Тож крайові парламентарі підтримали обидва запити колег і направили їх в облдержадміністрацію для вирішення.

Прес-служба Закарпатської облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх