19 березня 2019

Депутати Ужгородської райради підтримали євроінтеграційну заяву облради

вівторок, 18 червня 2013, 12:01

4 червня, в п’ятницю завершила роботу чотирнадцята сесія районної ради. Засідання відбулося під головуванням Михайла Фединця, голови ради.

Як і слід було очікувати, більшість питань, винесених на її розгляд не викликали у депутатів запитань і зауважень, поскільки детально були пророблені на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.

Першою виступила Наталія Мигалина, її звіт про роботу на виборчому окрузі був  змістовним, наповненим конкретними прикладами роботи. Зокрема, нею направлено в районну раду найбільшу кількість депутатських запитів та звернень, більшість з яких виконано. За її активної участі село Невицьке в 2012 році зайняло 2-ге місце в обласному конкурсі на кращий населений пункт, в 2013 році матеріали села Стрипа направлено для участі у Всеукраїнському конкурсі. Головуючий Михайло Фединець побажав всім районним депутатам такої ж активної депутатської діяльності, тоді буде про що звітуватись перед громадою Ужгородщини.

Про внесення змін до бюджету проінформувала Ольга Ящищак, начальник фінансового управління РДА. Поскільки всі питання вже були відпрацьовані, у депутатів зауважень не було. Із запрошених на сесію, вирішив попросити кошти на проведення громадських робіт, директор районного центру  зайнятості. Питання актуальне, одначе, де ж був шановний керівник раніше, адже графік проведення засідань постійних комісій (в тому числі і бюджетної, де вирішуються такі питання) був доведений до районної державної адміністрації завчасно.

Депутати підтримали Заяву  Верховної Ради України щодо євро інтеграційних прагнень, погодились з запропонованим проектом районного планування Ужгородського адміністративного району і перейшли до розгляду питання про створення навчально-виховних комплексів. Дане питання, як і всі інші, пройшло обговорення в постійних комісіях, де було внесено пропозицію доручити відділу освіти та у справах національностей РДА до наступної сесії підготувати статути НВК та подати їх на затвердження чергової сесії районної ради. Проти такого пункту запротестували депутати від партії регіонів, ДПУУ та частина інших депутатів, і рішення про створення НВК прийняли без цього пункту. Залишається тільки подивуватися, чому ж так р”яно частина народних обранців відмовляється затверджувати статути НВК на сесії ради, залишаючи цю преференцію за районною державною адміністрацією ? Втім дане питання ще буде вирішуватись на наступній сесії районної ради.

Важливе питання, рішення з якого прийнято депутатами, стосувалося передачі газових мереж на баланс ПАТ „Закарпатгаз”. Суттєву корективу до нього вніс Тарас  Триндяк, голова постійної депутатської комісії з питань бюджету. Зокрема, слова „передати ПАТ „Закарпатгаз” безоплатно на баланс”, замінити словами „безоплатно передати в користування та експлуатацію без зміни форми власності”. Депутати одноголосно підтримали запропоновану зміну.

Участь в роботі сесії прийняли Середнянський селищний та сільські голови а також Олександр Антал, депутат обласної ради, начальник Головного управління Держземагенства в Закарпатській області.

Організаційний відділ
Ужгородської районної ради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору