15 серпня 2020

Депутати Закарпатської облради клопочуть про ремонт автошляхів краю

вівторок, 21 липня 2020, 14:00

На 18–й сесії обласної ради очільник Михайло Рівіс озвучив 13 депутатських запитів, в яких йшлося про необхідність підтримки медичної сфери краю, соцзахисту населення та ін. Та чи не найбільше запитів стосувалося стану автошляхів, які потребують ремонту.

Так, Денис Ман звернувся з проханням про виділення коштів для проведення ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення Турички-Вільшанки у Перечинському районі.

Олександр Кеменяш та Антон Ліврінц порушили таке ж питання стосовно проблемної ділянки автошляху загального користування місцевого значення Свалява-Неліпино-Вовчий у селі Сасівка Свалявського району, а Михайло Мотильчак – щодо центральної дороги у селі Копинівці Мукачівського району.

Інший запит про виділення коштів для продовження ремонту автодороги загального користування місцевого значення Теково-Королево-Новоселиця у Виноградівському районі надійшов від Федора Ісайовича.

Михайло Станко озвучив запит у сесійній залі про виділення коштів для проведення ремонту автодороги загального користування місцевого значення Іршава-Ільниця-Білки-Великий Раковець-Вільхівка Іршавського району. Василь Дем’янчук також в усній формі звернувся про нагальну потребу в ремонті автодоріг загального користування місцевого значення Тячівського району, зокрема: Усть-Чорна-Калини-Бедевля-Синевир-Колочава-Буштино, Колодне-Нересниця, Тересва-Нересниця, Нересниця-Тарасівка, Нересниця-Широкий Луг-Пригідь, Нижня Апша-Великий Боуц й інших доріг обласного та районного значення.

Усі запити направлені у відповідні інстанції для розгляду та вирішення.

Пресслужба облради