01 квітня 2020
  • Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

Депутати Закарпатської обласної ради побували з робочим візитом на Рахівщині

понеділок, 29 липня 2019, 16:32

Цими вихідними група депутатів обласної ради разом із її очільником Михайлом Рівісом завітали на Рахівщину, де зустрілися з представниками органів місцевого самоврядування району, підприємництва та громадськості.
В їх числі: Ірина Мацепура, Наталія Костелеба-Веремчук, Михайло Станко, Василь Худинець, Роман Фурман, Василь Дем’янчук, Денис Ман, Мирослав Білецький, Валерій Мурга.

Мета візиту – обговорення питання участі Закарпаття в проектах Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна”, які співфінансуються за рахунок коштів Європейського Союзу.

Як зазначила Ірина Мацепура, Рахівський район має п’ять округів, від яких було обрано лише двох депутатів до обласної ради. Тож крайові парламентарі приїхали з тим, аби предметно вивчити, які проблеми найбільше доймають жителів цього унікального району і знайти шляхи їх вирішення.

У ході візиту й було обговорено насущні проблеми Рахівщини. Зокрема, стан дороги державного значення Мукачево – Рогатин та місцевих доріг, а також питання утилізації сміття та його роздільного збору, лісокористування, забезпечення населення паливними дровами, стабільність забезпечення електроенергією тощо.

Відтак на запрошення Ірини Мацепури депутати завітали на підприємство ВГСМ, яке й очолює Ірина Олександрівна. За словами Ірини Олександрівни, депутати обговорили проблеми забезпечення підприємства сировиною, питання оплати праці працівників і виїзд фахової робочої сили в країни ЄС з вищим рівнем оплати праці, а також можливості участі Рахівщини та Закарпаття в цілому в грантових Програмах Євросоюзу.

Також були оглянуті об’єкти, на які Закарпатська обласна рада виділяла кошти, зокрема на заміну вікон у Великобичківській ЗОШ №1.

Вл. інф.