05 Март 2021

  • Поздравления


    Олексій Петров

    Глава Совета Закарпатской области
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Депутати Закарпатської облради просять МОЗ України забезпечити дитсадок «Ластовічка» додатковими приміщеннями

Пятница, 28 Декабрь 2018, 12:24

На 13-й сесії облради депутати ухвалили рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо забезпечення ДНЗ № 21 «Ластовічка» Ужгородської міської ради додатковими приміщеннями», яке направили до Міністерства освіти і науки України та ДВНЗ «Ужгородський національний університет». «За»проголосували 53 М/с.

У документі зазначається, що до обласних обранців надходять численні звернення жителів міста Ужгород, які стурбовані ситуацією із влаштуванням діточок до ДНЗ №21 «Ластовічка» Ужгородської міської ради (m. Ужгород, Улица. Марії Заньковецької, 87И). Цей дошкільний навчальний заклад розміщений у густонаселеному мікрорайоні обласного центру і до нього, як засвідчують дані електронної черги, зареєстровано чи не найбільше звернень від батьків-ужгородців.

Следует отметить, що на початку 1990-х років відомчий на той час дитячий навчальний заклад №21 заводу «Турбогаз» складався із двох однакових корпусів на 240 місць та був із самого початку запроектований як навчальний заклад для дітей. Садок успішно функціонував більше року у двох корпусах. Згодом 2-й корпус ДНЗ №21 «Ластовічка», який знаходиться за адресою м. Ужгород, Улица. Марії Заньковецької, 89И, передали у користування Інституту інформатики, Экономики и права, який в подальшому реорганізувався у Закарпатський державний університет, а згодом був об’єднаний з Ужгородським національним університетом.

«На сегодня, — далі йдеться у зверненні, — будівля належить до комунальної власності територіальної громади Ужгорода, але перебуває на балансі Ужгородського національного університету, который, на думку жителів міста, неефективно використовує вказане майно.

В части 2 Статьи 70 Закону України «Про вищу освіту», майно закріплюється за державним або комунальним вищим навчальним закладом на праві господарського відання і не може бути предметом застави, а також не підлягає вилученню або передачі у власність юридичним і фізичним особам без згоди засновників вищого навчального закладу та вищого колегіального органу самоврядування вищого навчального закладу.

На підставі вищенаведеного просимо розглянути питання про можливість передачі об’єкта у місті Ужгород по вул. Марії Заньковецької, 89А належному власнику майна з метою ефективного використання такого майна територіальною громадою міста у встановленому законодавством порядку»йдеться у зверненні крайових депутатів.

Прес-служба Закарпатської облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх