27 лютого 2020
  • Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

Депутати Закарпатської облради у терміновому порядку ухвалили рішення про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території краю

п`ятниця, 14 лютого 2020, 15:54

На позачерговій сесії Закарпатської облради, яка відбулася 11 лютого 2020 року, депутати ухвалили рішення «Про стан  законності, боротьби зі  злочинністю, охорони  громадського  порядку  на території  Закарпатської області».

Заслухавши інформацію начальника Головного управління Національної поліції у Закарпатській області про інциденти із застосуванням вогнепальної зброї у місті Мукачеві, а також у пункті пропуску в Нижніх Воротах, депутати  позитивно відзначили оперативне реагування Міністра внутрішніх справ України на ситуацію, що склалася протягом останніх тижнів в Закарпатській області в сфері охорони громадського порядку та боротьби зі злочинністю, та вжиті ним заходи для стабілізації криміногенної ситуації в регіоні. Та вирішили звернутися до Президента України та Міністра внутрішніх справ України з проханням:

вжити невідкладних заходів, спрямованих на протидію злочинності та підвищення рівня громадської безпеки в регіоні загалом та зниженню гостроти криміногенної ситуації в Мукачеві зокрема;

вжити необхідних заходів щодо вирішення наявних проблем в Закарпатській області в частині кадрового наповнення та матеріально-технічного забезпечення органів та підрозділів Національної поліції Закарпатської області;

забезпечити постійне патрулювання міста Мукачево патрульною поліцією, спеціальними підрозділами Національної поліції та Національною гвардією України із залученням для цього належним чином підготовлених, висококваліфікованих та досвідчених співробітників;

вжити термінових заходів, спрямованих на забезпечення профілактики та реальну і ефективну боротьбу з наркозлочинністю в регіоні;

приділити особливу увагу питанням протидії організованій злочинності в Закарпатській області;

забезпечити реалізацію комплексу профілактичних, оперативно-розшукових та процесуальних заходів, спрямованих на протидію незаконному обігу зброї в регіоні;

забезпечити постійне оперативне реагування підрозділів Національної поліції України на заяви та повідомлення про вчиненні злочини та першочергове вжиття ефективних заходів, спрямованих на профілактику та протидію злочинам про життя та здоров’я, власності громадян, інших тяжких та особливо тяжких злочинів в Закарпатській області.

Контроль за виконанням цього рішення покладено на постійні комісії обласної ради.

Пресслужба облради