26 Февраль 2021

Депутати затверджуватимуть зміни до Регіональної програми

Вторник, 23 Апрель 2019, 09:54

На 15-ту сесію обласної ради підготовлено проект рішення «Про внесення змін та доповнень до Регіональної програми сімейної, демографічної, ґендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми на 2016-2020 годы (с изменениями)». Необхідні зміни до Програми розробив департамент соціального захисту населення ОДА. Відповідний проект рішення оприлюднений на сайті облради.

У пояснювальній записці йдеться, що документ націлений на реалізацію державної сімейної, демографічної, гендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми, а також приведення у відповідність розпорядчого документу до вимог чинного законодавства. И затем, заплановано внести такі зміни до Регіональної програми: слова «попередження насильства в сім’ї» у тексті Програми та в додатках до неї замінити на «запобігання та протидія домашньому насильству» у відповідних відмінках; слова «державний навчальний заклад «Закарпатський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органы местного самоуправления, Государственные предприятия, установ і організацій» у додатках до Програми на «фахівці системи освіти, здравоохранение, правоохоронних органів тощо, які пройшли відповідне навчання та мають сертифікат» у відповідних відмінках.

Кілька доповнень стосуватимуться двох розділів Програми. В частности,, розділу 4. «Пріоритетні напрями реалізації Програми» пропонується доповнити абзацом такого змісту: «Регіональні конкурси, передбачені Програмою, проводяться на підставі положень про них, затверджених департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації». А підпункт 2.2 розділу 2 Заходів щодо виконання Регіональної програми сімейної, демографічної, ґендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми на 2016-2020 роки доповнять словами: «а також семінарів для працівників суб’єктів взаємодії, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству».

Реалізація заходів, передбачених у розпорядженні буде проводитися за рахунок коштів обласного бюджету, передбачених Регіональною програмою і не потребуватиме додаткового фінансування. Фахівці зазначають, що прийняте рішення, в частности,, дасть можливість збільшити кількість заходів, спрямованих на попередження домашнього насильства та сприятиме становленню позитивного іміджу регіону.

Контролюватиме виконання такого рішення заступник голови обласної державної адміністрації та профільна постійна комісія обласної ради з питань освіти, Наука, Культура, духовность, Молодежная политика, физического воспитания и спорта, национальные меньшинства и информационной политики.

Прес-служба Закарпатської облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх