19 серпня 2019

Депутатська делегація краю Височіна перебуває на Закарпатті

п`ятниця, 11 червня 2010, 16:09
Депутатська делегація краю Височіна перебуває на Закарпатті

На Закарпатті з 9 по 12 червня ц.р. перебуває з візитом депутатська делегація краю Височіна (Чехія). Відповідно до програми, 9 червня відбулася ділова зустріч партнерів з керівництвом нашої області та чеського земляцького об»єднання. Під час перемовин йшлося про спільні регіональні заходи, обговорено також шляхи подальшої співпраці в галузі освіти, туризму, сільського господарства.
     10 червня делегація перебувала на Міжгірщині, де зустрілася з керівниками району, ознайомилася з рядом об»єктів, на яких за попередніми намірами передбачається здійснення спільних проектів. А також побувала в Національному природному парку, Синевирському озері та відвідала музей Івана Ольбрахта.
     У другій половині дня делегація відбула на Тячівщину. Тут насамперед завітала у відділення реабілітації дітей-інвалідів «Парасолька». Відкриття цього соціального закладу відбулося також з допомогою депутатів краю Височіна, які виділили на його потреби 400 тис.грн. Після цього оглянули екологічно-освітній центр «Центр Європи» у с. Ділове, що на Рахівщині.
     Сьогодні чеські гості зустрілися з учнями школи Лазещини. Реконструкцію цього навчального закладу проведено також з допомогою чеських партнерів. Оскільки цьогоріч вони зобов»язались допомогти провести реконструкцію і будівлі екошколи, то оглянули і цей проект.
     Звичайно, будучи на Рахівщині, чеські депутати не могли не намилуватися краєвидами Карпат, піднявшись до однієї з їх вершин – гори Петрос.

Анна Романенчук