Діти з Донеччини побували на екскурсії у Закарпатській облраді

Print Friendly, PDF & Email

На запрошення депутата обласної ради Ярослава Шукаля цього тижня на Закарпатті перебувають школярі і студенти Шахівської громади Покровського району Донецької області.
 
Великоберезнянська і Добропільська районні ради уклали меморандум про співпрацю ще 2017 року і з того часу реалізували ряд проєктів. У зв’язку з децентралізацією домовленість поновили й уклали меморандум між Шахівською і Великогоберезнянськими ТГ. У рамках обміну запросили школярів відпочити на Закарпатті. До слова, Шахівська громада знаходиться у 60 км. від нинішньої лінії фронту українських військових з російськими окупантами.
 
12-м дітям, які приїхали на Закарпаття, Ярослав Шукаль організував цікаву насичену програму. Протягом тижня на них чекало знайомство з культурою, кухнею, історичними, природніми й туристичними пам’ятками краю.
 
Сьогодні вони завітали на роботу до голови Закарпатської обласної ради. Володимир Чубірко провів для юних донеччан екскурсію будівлею крайового парламенту й розповів про діяльність депутатів. У сесійній залі в ігровій формі навіть змоделювали вибори, де діти між собою у демократичний спосіб обрали голову і заступників, визначали проблеми свого колективу і розглядали шляхи їх вирішення.
 
На знак дружби гості подарували обласним депутатам прапор своєї громади.
 
Володимир Чубірко подякував донецьким дітям за візит, побажав якнайшвидшого закінчення війни та щасливого життя у мирній Україні. Також він запевнив школярів у своїй підтримці та запросив проводити на Закарпатті канікули.