Діти закарпатських військових та ВПО повернулися з реабілітації в Каунаському районі Литви

З 12 по 26 вересня 12 дітей, 7 з яких — внутрішньо переміщені особи та 5 дітей учасників бойових дій перебували у реабілітаційному дитячого відділення клініки “Жебуте” міста Качергіне Каунаського району Литовської Республіки.

Подорож стала результатом домовленостей керівництва Закарпатської обласної ради з представництвом Каунаської адміністрації. Дітей дібрали за поданням Департаменту соціального захисту населення ОВА

Відтак, до партнерів України відправилися діти з Хустського, Ужгородського, Мукачівського районів та міста Рахова. Найбільше учасників поїздки мали захворювання дихальних шляхів, хребта та неврологічні захворювання.

«Щиро вдячні меру Каунаського району Валеріюсу Макунасу. Окрема подяка віце-меру Паулісу Вісоцкасу, який особисто піклувався про перебування наших дітей у клініці й організував поїздку, радникам мера Лореті Навакаускіне Loreta Šurnaitė Navakauskiene і Руті Каочюте. Окрема вдячність лікарям відділення дитячої реабілітації клініки “Жибуте” в місті Качергіне за турботу та комунальному закладу «Академічний камерний хор «Кантус» Закарпатської обласної ради за транспорт та перевезення нашої малечі і Закарпатській ОВА за виділене пальне. Всі разом ми зробили хорошу справу, яка, упевнений, матиме продовження», — зауважив голова Закарпатської облради Володимир Чубірко.
P.S.

З часу вторгнення росії в Україну представники мерії Каунаса тричі приїжджали на Закарпаття з гуманітарної місією. Вони надали медзакладам ліки та медичне устаткування, для внутрішньо переміщених осіб – товари першої необхідності. Також литовці передали для українських військових автомобіль швидкої допомоги і позашляховик та чимало продуктів харчування для внутрішньо переміщених українців. Valerijus Makūnas, Ruta Kapociute, Loreta Šurnaitė Navakauskiene, Paulius Visockas

Пресслужба Закарпатської облради