- Закарпатська обласна рада - https://zakarpat-rada.gov.ua -

Для надання якісної медичної допомоги краянам ряд структурних підрозділів лікарень потребують невідкладної модернізації

Про це йдеться у рішенні «Про Звернення Закарпатської обласної  ради щодо сприяння закупівлі необхідного обладнання для медичних закладів  Закарпатської  області», яке прийняте на третьому пленарному засіданні першої сесії обласної ради VIII скликання та скероване народним депутатам України від нашого краю.

У документі зазначається, що в умовах сьогодення одним із обов’язкових критеріїв надання якісних медичних послуг є використання лікарнями сучасних технічних засобів. Медична галузь, зважаючи на технічний прогрес, потребує нових технологій та оснащення згідно з сучасними медичними стандартами. За останні 7-10 років нове обладнання для медзакладів області не закуповувалось. База технічного оснащення застаріла. Ряд структурних підрозділів лікарень для надання якісної медичної допомоги населенню потребують невідкладної модернізації. Насамперед це діагностичні підрозділи та підрозділи хірургічного профілю.

Вирішення цих питань вимагає величезних витрат, що в умовах обмеженого фінансового ресурсу, є непосильним тягарем для місцевих бюджетів у найближчій перспективі.

Тож депутати обласної ради просять народних депутатів України від Закарпаття  сприяти вирішенню питання щодо виділення коштів для закупівлі необхідного медичного обладнання, а саме:

Пресслужба облради