Для покращення якості надання соціальних послуг підопічним інтернатного закладу

Департамент соцзахисту населення ОДА вносить на розгляд обласних обранців проєкти рішення щодо затвердження Положень про комунальні установи Мукачівських психоневрологічних інтернатів Закарпатської облради. Підготовлені вони з метою упорядкування діяльності цих установ стосовно можливості утворення в їх структурі медичного кабінету з подальшим поданням документів та отриманням ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики, а також надання соцпослуг на платній основі відповідно до постанови Кабміну України (від 26.06.2019 № 576 ) «Про затвердження Порядку надання соціальних послуг особам з інвалідністю та особам похилого віку, які страждають на психічні розлади» шляхом затвердження у встановленому порядку тарифів на платні соціальні послуги та для державної реєстрації змін до положення в рамках чинного законодавства.

Зазначається,  що встановлення тарифів на платні соцпослуги дасть можливість отримувати додаткові джерела фінансування для зменшення фінансового навантаження на місцеві бюджети та спрямування таких надходжень на покращення якості надання відповідних послуг підопічним інтернатних закладів.

Пресслужба облради