Дмитро Разумков узяв участь в урочистому відкритті оновленого Палацу культури та мистецтв Мукачівської міськради

У рамках робочої поїздки  на Закарпаття Голова Верховної Ради України Дмитро  Разумков у супроводі голови облради Михайла Рівіса та Мукачівського міського голови Андрія Балоги, а також народних депутатів відвідав  завод «Флекстронікс ТзОВ», де ознайомився з діяльністю підприємства та поспілкувався з працівниками.

Відтак завітав у найбільший в області Палац культури і мистецтв Мукачівської міської ради, де взяв участь в його офіційному відкритті після реконструкції. Свого часу тут розміщувалася Торгівельна академія, а згодом – Будинок офіцерів.  Реконструкція проводилася за кошти міського бюджету, з якого було виділено  понад 40 млн  гривень на ці цілі.

Пресслужба облради