Добіг кінця відпочинок дітей військовослужбовців та ВПО на Закарпатті

Print Friendly, PDF & Email

Більше тижня із Закарпаттям знайомилися майже 160 дітей із родин військовослужбовців, які боронять Україну та внутрішньо-переселених українців зі Львова та Івано-Франківщини та Тернопільщини.
 
Сьогодні 4 групи юних українців, віком 8-15 років від’їжджають додому із новими враженнями від відпочинку у нашому краї.
 
Юля Денисюк, 9-тикласниця з міста Великі Гірки Тернопільщини розповіла, що разом з однолітками об’їздили чимало місць на Закарпатті. Та найбільше запам’яталося катання на конях та відпочинок у термальному центрі «Жайворонок».
 
А от Ігор Подусовський 5-тикласник з Тернополя зізнався, що найбільше сподобалося у Мукачівському замку. Також запам’яталося виготовлення смаколиків та відвідини басейнів.
Проект став можливим завдяки зусиллям Європейського об’єднання територіального співробітництва (ЄОТС) ТИСА, де одним із засновників є Закарпатська обласна рада, Генерального консульства Угорщини в Ужгороді та за фінансової підтримки Міністерства зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини.
 
Юних гостей Закарпаття проводжали додому консули Генерального консульства Угорщини в Ужгороді Ласло Куті, консул Консульства Угорщини в Берегові Дєбнар Іштван, директор ЄОТС ТИСА Андрея Сабоне-Цап, заступник голови Закарпатської облради Андріана Сушко та заступник директора ЄОТС ТИСА Юдіта Євчак.
 
У дорогу всі учасники відпочинку отримали подарунки від партнера ЄОТС ТИСА.
 
Пресслужба Закарпатської облради