26 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Дороги Берегівщини, які виконують функції міжнародних транспортних зав’язків між Україною, Угорщиною та Румунією, потребують капремонту за фінансової підтримки обласного бюджету

Вторник, 30 Май 2017, 10:17

У ході другого пленарного засідання сьомої сесії голова Закарпатської облради озвучив ряд депутатських звернень. Среди них, — про виділення коштів із обласного бюджету на реалізацію проекту «Капітальний ремонт

вулиці Зелена в с.Нижні Ремети Берегівського району», поданого від депутата облради Міклоша Товта.

У документі сказано: «Для меня, як до депутата обласної ради, звернувся голова Нижньореметівської сільської ради Берегівського району з проханням у сприянні видалення коштів із обласного бюджету на реалізацію проекгу «Капітальний ремонт вулиці Зелена в с.Нижні Ремети Берегівського району».

У клопотанні від сільської ради йдеться, що «однією з основних доріг, що проходять через Берегівський район, котрі одночасно виконують функції міжнародних транспортних зав’язків між Україною, Угорщиною та Румунією, є територіальна дорога — T-07-17 Берегово — Каменский. Відповідна дорога проходить через населені пункти Нижні Ремети і Верхні Ремети. Загальний стан дороги можна вважати незадовільним. Покриття не відповідає нормативному. На вказану дорогу у селі Нижні Ремети виходять сільські вулиці Горбки, Грабки і Зелена. Дощова вода з цих вулиць спричинила численні напливи, які значно вразили покриття. Найбільш проблемна ситуація на ділянці біля вулиці Зеленої.

Нижньореметівською сільською радою профінансовано за кошти місцевого бюджету проект «Капітальний ремонт вулиці Зелена в с.Нижні Ремети, Берегівського району» загальною вартістю — 589,993 тыс.грн. ГРН.. в т. ч.: будівельні роботи — 462,817 тыс.грн. грн., інші витрати — 127.176 тыс.грн. ГРН.. Проект отримав експертний звіт у листопаді 2016 року філії у Закарпатській області ДП «Укрдержбудекспертиза».

У бюджеті Нижньореметівської. сільської ради кошти для реалізації проекту відсутні. Так, зважаючи на це, обранець просить посприяти виділенню коштів для фінансування вказаного проекту з обласного бюджету. Депутатський корпус підтримав даний запит колеги, який скеровано у відповідні інстанції.

Прес-служба Закарпатської облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх