Друге пленарне засідання другої сесії Закарпатської обласної ради розпочало роботу

Сьогодні, 20 травня під головуванням Олексія Петрова розпочало роботу друге пленарне засідання другої сесії обласної ради VІII скликання.

Участь у засіданні беруть керівники правоохоронних та контролюючих органів, дипломати, а також керівництво обласної державної адміністрації та представники ЗМІ.

Традиційно голова облради Олексій Петров закликав усіх присутніх вшанувати хвилиною мовчання пам’ять полеглих Героїв Революції Гідності, Небесної Сотні та загиблих у війні на Сході країни. Також висловив глибокі співчуття закарпатським родинам, рідні яких померли від пандемії.

«Хоча область за епідемпоказниками із захворюваності на COVID-19 перейшла у – «жовту» зону – маємо дотримуватися відповідних обмежень, у т. ч. й «маскового» режиму. Через загрозу поширення коронавірусної інфекції – кількість запрошених на сесію – обмежена. Спасибі усім за порозуміння», — наголосив Олексій Петров.

Також голова обласної ради висловив медикам і рятувальникам вдячність за щоденну копітку працю з порятунку життя краян та привітав колег-іменинників, які святкували дні народження останнім часом, а це – Юрик Василь Васильович, Орос Ільдіко Імріївна, Петеі Юдіта Оттовна, Суботовський Володимир Віталійович, Антал Олександр Петрович, Андріїв Андрій Євстахович, Брензович Василь Іванович, Шекета Андрій Андрійович та Яринич Федір Михайлович, який сьогодні святкує 60-річний ювілей.

Головуючий також ознайомив присутніх із новими кадровими призначеннями. Так, депутата облради Петра Добромільського та Олександра Пацкана призначено заступниками голови Закарпатської ОДА. Олексій Петров побажав усім міцного здоров’я, успіхів у роботі, Божої благодаті і всіляких гараздів.

Також депутата облради Едгара Володимировича Токара призначено на посаду голови Мукачівської райдержадміністрації. Також на високу відповідальну посаду в області – військовий комісар Закарпатського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки призначено Музиченка Олександра Григоровича, директором Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації — Марусинець Мар’яну Михайлівну, директором Департаменту культури, національностей та релігій облдержадміністрації–Тищука Євгена Віталійовича та начальником Управління єврорегіональної співпраці облдержадміністрації — Білака Олександра Павловича.

Крім того, Олексій Петров, за дорученням Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, виконав приємну місію та нагородив відзнаками ВРУ за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти і науки, плідну навчально-педагогічну діяльність, підготовку висококваліфікованих кадрів, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм директорів Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Жігмонда Перені Виноградівської міської ради Гомокі Габріеллу Степанівну та Королівського закладу загальної середньої освіти І- ІІІ ступенів №1 Королівської селищної ради Гримут Валентину Іванівну.

Перед початком засідання почесними відзнаками Командувача військ оперативного командування “Захід”
начальник відділення цивільно-військового співробітництва підполковник Андрій Рисюк нагородив першого заступника голови Закарпатської ОДА Мирослава Білецького, заступника голови ОДА Іштвана Петрушку та секретаря Хустської міськради Василя Губаля.

Згідно реєстрації, у сесійній залі присутньо 57 із 64 депутатів Закарпатської обласної ради.