15 жовтня 2019

Дві провідні лікарні обласного рівня відповідатимуть за виконання Програми щодо репродуктивного здоров’я краян

понеділок, 30 січня 2017, 10:47

На розгляд шостої сесії облради вноситься проект рішення «Про внесення змін до Регіональної програми «Репродуктивне здоров’я населення Закарпатської області на період до 2020 року».

У пояснювальній записці зазначається, враховуючи вимоги пункту 3 частини першої статті 89 та пункту 3 частини першої статті 90, статті 1034 Бюджетного кодексу України, вимоги Постанови Кабінету Міністрів України від 23.01.2015 №11 «Порядок та умови надання медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам», з метою покращення стану забезпечення лікарськими засобами підрозділів охорони материнства і дитинства, та наближення надання медичної допомоги вказаній категорії населення за місцем їх обслуговування, з метою розширення кола відповідальних закладів охорони здоров’я за виконання заходів програми виникла необхідність внести зміни у Програму, а саме: доповнити список відповідальних за виконання Програми Закарпатською обласною клінічною лікарнею ім. А. Новака та Обласною дитячою лікарнею м. Мукачево.

Прес-служба Закарпатської облради