Дипломатичне мистецтво

Print Friendly, PDF & Email

У Генеральному консульстві Словацької Республіки у м. Ужгород відбулась виставка закарпатських художників, присвячена Старому Новому року. В експозиції представлені живописні роботи Сергія Биби, Франциска Ерфана, Бориса Кузьми, Степана Шолтеса та Володимира Павлишина. Усі вони протягом минулого року мали персональні виставки в генконсульстві і сьогодні підсумували зроблене колективним вернісажем.

Захід відбувся за підтримки Генерального консула Словацької Республіки в Ужгороді Павла Паніса. Він продовжив традицію своїх попередників на цій посаді, які знайомили мешканців Словаччини із закарпатським живописом. На жаль, через пандемію COVID-19 довелося скасувати проведення відкритих вернісажів. Та дипломат сподівається, що невдовзі все стане на свої місця і мистецтво знову об’єднуватиме наші країни.

Виставку відвідав перший заступник голови Закарпатської обласної ради Андрій Шекета. Він подякував Павлу Панісу за підтримку та відкритість. Також додав, що, незважаючи на камерність заходу, 16 представлених картин дають уяву про сучасне мистецтво Закарпаття.

– Роботи різножанрові і яскраві. Вони просякнуті любов’ю до краю і передають позитивну енергетику тих, хто їх творив. Сподіваюся, ця гарна традиція триватиме й надалі та укріплюватиме дружбу між нашими державами, – сказав Андрій Шекета.

Прес-служба Закарпатської обласної ради