15 жовтня 2019

Дитсадки у Великому Раковці потребують оновлення

вівторок, 28 травня 2013, 14:28

На минулій сесії облради депутатський корпус підтримав запит депутата облради від Іршавщини Максима Хохлова про необхідність оновлення двох дитсадків у селі Великий Раковець.

«До мене, як депутата обласної ради, звернулася громада села Великий Раковець Іршавського району щодо необхідності виділення коштів на освітні заклади, які знаходяться на балансі Великораковецької сільської рада, а саме – 200 тисяч на закінчення робіт із заміни вікон та проведення капітального ремонту каналізаційної системи дитсадка №4 та 300 тисяч – для проведення капітального ремонту внутрішніх приміщень та системи опалення дитсадка №3», – йдеться в депутатському запиті.

Запит направлено для розгляду та реагування в обласну державну адміністрацію. Кошти пропонується виділити з обласного бюджету.

Прес-служба облрад