- Закарпатской областной Совет - https://zakarpat-rada.gov.ua -

Дитячі мрії збуваються: напередодні Нового року депутати облради навідалися з подарунками у дитячі заклади Закарпаття

Напередодні Новорічних свят кожна дитина чекає чудес, здійснення заповітних бажань, або подарунків від Діда Мороза. І якщо дуже віритито мрії обов’язково збудуться…

У ході останньої в цьому році 13-ї сесії голова облради Михайло Рівіс звернувся до депутатського корпусу з проханням підтримати діток і навідатися в шкільні заклади, Детские дома, сиротинці. Так, обласні обранці радо долучилися до благодійної акції, відвідавши в різних районах краю дитсадочки, сиротинці з солодкими подаруночками, приділивши увагу малечі, подарувавши радісних та щасливих міттєвостей дітлахам.

Серед активних депутатів-меценатів – Андрій Андріїв, Йосип Борто, Петр Хрыцык, Михайло Станко, Питер Dobromìl′s′kij, Іван Чубирко, Мирон Помпель, Василий Fedurc′o, Мурга Валерий, Василь Дем’янчук та інші.

Так, Например, Михайло Станко постійно цікавиться успіхами учнів Білківської ЗОШ І-ІІ ступенів №2. У переддень 2019 року депутат привітав учнів з новорічно-різдвяними святами, заохотивши переможців олімпіад грошовими подарунками. Михайло Ерделі отримав 1000 ГРН., а Христина Голубка – 500 ГРН.. На переконання Михайла Івановича, майбутнє – за здібними і талановитими дітьми. Також до учнів с.Білки зі смаколиками навідався Петро Добромільський.

Андрій Андріїв взяв участь у врученні проекторів та мультимедійних дошок у НВК «Гармонія» та Лінгвістичній гімназії імені Т.Шевченка. Щиро привітавши дітей та вчителів з прийдешніми святами, Андрій Євстахович висловив сподівання, що нові мультимедійні комплекси урізноманітнять навчання, зроблять його цікавішим та більш ефективним. Насамкінець побажав усім здоров’я та успіхів та разом з міським головою Ужгорода Богданом Андріївим вручив грамоти переможцям другого етапу учнівських олімпіад. В дополнение, депутат облради завітав у гості до медико-реабілітаційного цетру «Дорога жизни», в Ужгороде.

Також з солодкими подарунками у дитячі садки Ужгородщини навідався депутат облради Мирон Помпель, який разом з іншими меценатами передав діткам 800 пакунків із солодощами.

На Виноградівщині до будівництва сучасного спортивного майданчика долучився обласний обранець Владіслав Поляк, а саме – профінансував встановлення основи та огородження майданчика.

Олександр Кеменяш передав подарунки маленьким прихожанам Української православної церкви.

А от з Тячівщини дітям батьків-учасників АТО вручено новорічні подарунки та відправлено черговий гуманітарний вантаж на Схід нашої країни, де вже декілька років поспіль триває неоголошена війна.Як розповів депутат облради, керівник Тячівського району Василь Дем’янчук, зібрано майже 23 тонни вантажу, який в основному складається з новорічно-різдвяних пакунків. До благодійної акції долучились депутати Закарпатської обласної ради — Василий Fedurc′o, Мурга Валерий. Василь Дем’янчук сердечно привітав з прийдешніми новорічно-різдвяними святами всіх присутніх на святі та дітей учасників АТО, их родители, які мужньо захищають незалежність і територіальну цілісність нашої держави. Побажав всім щастя, здравоохранение, всіх земних благ та вручив солодкі пакунки.

Прес-служба Закарпатської облради