Едгар Токар та Петро Добромільський вручили подарунки ветеранам АТО

Депутати Закарпатської обласної ради від Політичної Партії “Слуга Народу” Едгар Токар та Петро Добромільський відвідали ветеранів АТО – мукачівців Рустама Росула та Едгара Федорка та вручили їм сертифікати на цінний подарунок.

Обранці поспілкувалися з ветеранами, подякували їм за мужність та відвагу, виявлені під час служби. Воїни наголосили на важливість психологічної реабілітації військових та ветеранів АТО. Рустам звернувся з проханням придбати сучасний спеціальний велосипед для інвалідів. Такого велосипеда на території Закарпатської області немає, а по Україні їх є всього 2.

Депутати наголосили, що фракцією “Слуга Народу” в Закарпатській обласній раді буде ініційовано придбання такого велосипеду.

Зазначимо, що у Закарпатській області понад 5,5 тисяч учасників АТО, з яких 240 отримали серйозні травми на Сході й потребують спортивно-оздоровчої та психологічної реабілітації.

У 30 років Рустам Росул вирушив на Схід захищати Україну. 2014-го на одному з блокпостів українські військові потрапили під обстріл, тоді загинули двоє хлопців з Мукачева і Сваляви. Рустам отримав 4 кульові поранення. Лікарям вдалося врятувати життя хлопця, але знову ходити він не зміг. Після тривалої реабілітації Рустам розпочав наполегливо працювати над собою та зайнявся спортом. Щоденні тренування дали результат, він зумів досягнути чималих успіхів. Зараз він готується до міжнародних змагань “Warrior Games-2021”. Міжнародні мультиспортивні змагання для ветеранів та військовослужбовців відбудуться з 8 до 23 вересня у місті Орландо, штат Флорида, США, де Рустам змагатиметься у кількох дисциплінах: стрільба з лука, штовхання ядра та велоспорт.

Едгар Федорко брав участь в АТО протягом 2016-2018 років. Отримав поранення та довгий час проходив реабілітацію в Сполучених Штатах Америки. Найближчим часом ветеран АТО планує одружитися та очікує на поповнення в родині.

Керівник фракції ПП «Слуга народу» Закарпатської обласної ради, депутат Едгар Токар підсумував:” Маю надію, що якомога більше українців вже зрозуміли, що сьогодні воїни серед нас. Вони повернулися додому, у них змінився світогляд та сприйняття життя. Вони різні і працюють у різних сферах. Але вони однаково потребують підтримки та толерантного ставлення і від родини, друзів, і від місцевої громади, і від суспільства загалом. Найголовніше, що дає нашим ветеранам наснаги, — це впевненість у тому, що їхня боротьба не була марною. А ми зі свого боку будемо всіляко допомагати та сприяти адаптації наших Героїв до мирного життя.”