“Екологічна” комісія облради погодила профільні питання порядку денного чергової сесії

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні під головуванням Андрія Андріїва за участі першого заступника голови облради Андрія Шекети та керуючої справами облради Мирослави Ливч відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів. До роботи комісії долучилися її представники: Іван Савко, Микола Дербак, Олександр Кеменяш, Гейза Гулачі.

Насамперед депутати розглянули профільні питання про погодження клопотань щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок.

За словами представника департаменту екології та природних ресурсів ОВА Юрія Бахарєва, окремим лісомисливським господарствам рекомендовано доопрацювати матеріали, відтак – подавати на розгляд сесії.

Тож, наразі обласні депутати погодили клопотання Брустурянському лісомисливському господарству та Ужгородському лісовому господарству.

Також члени комісії розглянули й інші питання порядку денного 10-ї сесії, озвучили свої рекомендації та скерували проєкти рішень на розгляд президії облради.