28 жовтня 2020

• Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

Філіал народного літературного музею у складі обласного художнього музею ім. Й. Бокшая ‒ крок до статусу Національний

П’ятниця, 29 березня 2019, 14:32

На розгляд депутатів облради внесено проект рішення «Про затвердження Статуту Комунального закладу «Закарпатський обласний художній музей ім. Й. Бокшая» Закарпатської обласної ради».

Як зазначається в пояснювальній записці, йдеться про створення при музеї ще одного філіалу ‒ народного літературного музею Закарпаття.

Його мета – збір, дослідження, збереження, популяризація життєвого і творчого шляху письменників Закарпаття, історії класичної і сучасної української літератури, пам’яток матеріальної та духовної культури області, залучення до них широкої глядацької аудиторії в Україні та за кордоном, який став би центром історії української літератури у Карпатському регіоні.

Прийняття рішення обласної ради сприятиме реалізації державної політики у сфері культури , розвитку музейної справи на Закарпатті.

Іншими словами, за рахунок ще одного філіалу – народного літературного музею, збільшаться фонди художнього музею ім. Й. Бокшая, який згодом може набути статусу Національний.

Прес-служба облради