12 серпня 2020

Гетьман краю Височіна Ї. Бєгоунек невідкладно відгукнувся на лист М.Кічковського

понеділок, 2 листопада 2009, 17:08

У попередніх повідомленнях ішлося про те, що М.Кічковський як голова Міжнародної Асоціації „Карпатський Єврорегіон” звернувся на адресу керівників 15 регіонів сусідніх європейських держав та окремо до гетьмана краю Височіна Чеської Республіки Їржі Бєгоунека з проханням надати гуманітарну допомогу не тільки жителям Закарпаття, а й сусідніх областей України, де оголошено карантин у зв””””язку з розповсюдженням грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій. Мовилося про спеціальне обладнання, ефективні ліки та засоби захисту, у т. ч. й одноразові пов’язки.

Тільки що у телефонному режимі з краю Височіна повідомили про те, що Їржі Бєгоунек скликає позачергову сесію з тим, аби виділити 200 тисяч чеських крон і у такий спосіб через благодійний фонд „ВІЗА” допомогти спрощеним шляхом придбати ефективні ліки проти епідемії для жителів гірських районів Закарпаття.

Анна Романенчук