01 квітня 2020
  • Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

Гетьман краю Височіна Їржі Бєгоунек висловив вдячність за теплий прийом

вівторок, 29 вересня 2009, 11:37

Гетьман краю Височіна Їржі Бєгоунек висловив вдячність за теплий прийом

У вересні ц.р. на Закарпатті з робочим візитом перебувала делегація краю Височіна Чеської Республіки на чолі з гетьманом Їржі Бєгоунеком.

До її складу входили також новий Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Давід Павліта, його заступник Франтішек Локай та заступник Надзвичайного і Повноважного Посла Чеської Республіки в Україні Вітєзслав Півонька.
     Минулого тижня на адресу голови облради Михайла Кічковського надійшов лист – подяка від Їржі Бєгоунека. „ Я глибоко ціную увагу, приділену нашій делегації з боку обласної ради, ОДА, а також керівництва Тячівського та Рахівського районів. Я ще раз переконався в тому, що результативна співпраця виникає там, де людей об’єднують щире бажання у добросусідстві, взаємна повага і, звісно, симпатії та бажання продовжити спілкування. Сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю і бажаю Вам доброго здоров’я та плідних успіхів на ниві місцевого самоврядування “, – йдеться в листі.

Анна Романенчук