20 квітня 2019

Генеральний консул Угорщини у Берегові Іштван Тот завершує свою каденцію на Закарпатті

понеділок, 18 серпня 2014, 12:56

Сьогодні, 18 серпня  перший заступник голови облради Василь Брензович провів зустріч з Генеральним консулом Угорщини у Берегові Іштваном Тотом з нагоди його завершення каденції на Закарпатті. У зустрічі взяли  участь  керуючий справами виконавчого апарату облради Михайло Попович та його заступник – Іван Бібен.

Василь Брензович, вітаючи поважного гостя, насамперед щиро подякував  йому за плідну працю, за сприяння розбудови добросусідських відносин та за  підтримку і солідарність Угорщини з Україною у нинішній ситуації.  Побажавши Іштвану Тоту  міцного здоров»я, подальших успіхів у  роботі, на знак поваги вручив вітальну адресу голови облради Івана Балоги.

Підбиваючи підсумки роботи,  Іштван Тот сказав, що поставлені на нього завдання впродовж 4 останніх років виконано успішно. Він також відзначив, що українсько-угорські відносини розвивались у правильному руслі, зв’язок між урядами наших країн та владою Закарпаття був постійним. «Ми часто зустрічались з провідними політиками України. Зустрічі з керівництвом Закарпаття завжди підтверджували щирі прагнення жителів краю до співпраці з угорцями. Із найуспішніших проектів – проект розвитку у рамках Східного партнерства, підтриманий Державним  секретарем МЗС Угорщини та Закарпатською облрадою», – наголосив гість .

Василь Брензовича наголосив, що у рамках  угоди  про   співпрацю за програмою Східного партнерства виконано більше 70 проектів розвитку у соціальних закладах Закарпаття. І це справді найрезультативніший проект розвитку за останні двадцять років. Та головне – аби на нашій землі був мир і стабільний рух на шляху до євроінтеграції.  І Генеральне консульство Угорщини в Берегові, як і інші дипломатичні представництва сусідньої країни, своєю діяльністю сприяє цьому процесу.

Нині Іштван Тот проведе також дипломатичний прийом, на який запрошено керівництво краю, депутати облради, представники творчих спілок.

Прес-служба облради