Гетьман Пардубіцького краю Мартін Нетоліцький здійснив 16 робочих візитів на Закарпаття у рамках міжрегіональної співпраці

Про це Гетьман повідомив під час робочої зустрічі із головою облради Володимиром Чубірком, заступником голови облради Василем Дем’янчуком та в.о. голови ОВА, депутатом облради Василем Іванчом. Він також зазначив, що вчора депутати Пардубіцького краю підтвердили наміри про подальше співробітництво між нашими регіонами.

«Візит до Києва – символічний, адже підтверджує нашу 10-річну співпрацю та прагнення удосконалювати дружбу між громадами з обох сторін», – наголосив Мартін Нетоліцький.
Також він запевнив, що Пардубіцький край готовий допомогти відбудувати регіон на Сході, який постраждав від віроломства росії.

Зі свого боку, Володимир Чубірко подякував чеським парнерам за різнобічну підтримку із перших днів війни та наголосив, що із такими друзям Україна неодмінно переможе.

У ході зустрічі сторони обговорили алгоритм подальшої співпраці між Закарпаттям та Пардубіцьким Краєм, а також надання допомоги чеськими партнерами постраждалим від війни регіонам України.

Нагадаємо, що нині на Закарпатті прибувають делегації – учасники Міжнародного саміту міст і регіонів «Партнерство задля перемоги», який завтра відбудеться у Києві. З представниками країн, які долучилися до підтримки України, Президент Володимир Зеленський особисто зустрінеться.